پرسش و پاسخ

مناسب ترین دستگاه الایمنت لیزری کدام است؟

باتوجه به تقاضای بسیار بالای دستگاه Qb701 kohtech به نظر می رسد این دستگاه از نظر کاربران صنعتی بسیار خوب و مناسب است. این دستگاه وزن کمی دارد و بسیار کارکردن با آن ساده است و برخلاف دستگاههای دیگر بسیار سریع و آسان مقادیر نهایی جهت شیمزگذاری را می دهد.

[بالا]
مناسب ترین دستگاه ارتعاش سنج کدام است؟

باسلام،
باتوجه به پیچیدگی منوهای اکثر دستگاههای ارتعاش سنجی مناسب ترین دستگاهkohteck c911 می باشد.که علاوه بر سادگی منو وزن کمی دارد و از نظر کارکرد بسیار کارگاهی می باشدو علاوه بر ماژول ارتعاش سنجی قابلیت افزایش ماژول های الایمنت، بالانسر، بیرینگ تستر و... می باشد.

[بالا]
کدام دوره آموزشی ارتعاشات برای افراد شاغل در صنعت می باشد؟

باسلام،
برای افرادی که دارای کارشناسی مهندسی مکانیک می باشند و اطلاعات ناچیزی در رابطه با عیوب تجهیزات دوار دارند پیشنهاد می شود دوره اموزشی سطح1 را در ابتدا بگدرانند. اما کسانی که سالهاست در صنعت با ارتعاشات سروکاردارند و تا حدودی ارتعاشات تجهیزات و مفاهیم اساسی را می شناسند پیشنهاد می شود ارتعاشات سطح2 را بگذرانند.افرادی که دانش کافی ارتعاشات را دارند می توانند برای ارتعاشات پیشرفته که شامل پروسس داده ها می باشد اقدام کنند.

[بالا]
نوآوران پایش (تجهیزات آنالیز ارتعاشات و بالانس، تجهیزات و لوازم اندازه گیری ابزار دقیق)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : تجهیزات آنالیز ارتعاشات و بالانس، تجهیزات ترموگرافی (ترمو ویژن)، تجهیزات الاینمنت، تجهیزات آنالیز جریان، تجهیزات تست مودال، تجهیزات آنالیز صدا، آنالیز روغن، خدمات آنالیز ارتعاشات و عیب یابی، خدمات بالانس دینامیکی، خدمات الاینمنت لیزری، خدمات ترموگرافی، خدمات آنالیز مودال، خدمات آنالیز جریان موتور، کارگاههای تخصصی آموزشی ارتعاشات ، کارگاههای تخصصی ترموگرافی، آلتراسونیک
  • تلفن: 021-44276723، 021-44276724، 021-44224932